All for Joomla All for Webmasters

POVEZ II

POVEZ II

Externím vzdělávacím zařízením (uznatelným nákladem bude pouze kurzovné), interní lektory zaměstnavatele (uznatelným budou mzdové náklady lektora, který zajišťuje odborný rozvoj. Příspěvek bude odpovídat skutečně vynaloženým mzdovým nákladum lektrora podle evidence vzdělávací aktivity (či obdobného dokumentu) za dobu lektorské činnosti (počet hodin) v rámci vzdělávací aktivity, na kterou je příspěvekposkytnut. Proplácený příspěvek však bude omezen maximální hodinovou sazbou, která bude v projektu uznatelná. Stanovený limit bude vycházet z průměrného výdělku vnitropodnikových lektorů v ČR. Vzdělávání bude moci být realizováno jako vzdělávání obecné i specifické a to jak akreditovaných, tak neakreditovaných kurzech. Rovněž bude umožněno realizovat vzdělávání přímo na pracovišti zaměstnavatele, a to včetně přípravy.

Mzdové náklady

Zaměstnavateli bude posyktován příspěvek na úhradu mzdových nákladů, které vynaloží na vzdělávané zaměstnance za dobu jejich účasti na odborném rozvoji,

 

Kam se obrátit pro informace?

Pro více informací se obraťte na Vaši nejbližší pobočku Úřadu práce ČR. Své dotazy k metodice projektu můžete posílat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Hlavní změny proti projektu POVEZ v OP LZZ

• Zmírnění podmínek pro vstup do projektu (nedokládá se žádná výsloedovka, nejsou podporovaní zaměstnavatelé dle CZ-NACE, dokládají se především bezdlužnosti)
• 15% spolufinanocování ze strany zaměstnavatele
• Zapojení potenciálních nových zaměstnanců
• Bodové zvýhodnění zaměstanců nad 54+
• Vzdělávání musí být zahájeno do 6 měsíců do schválení žádosti
• Žádost bude možné podávat i elektronicky přes datovou schránku

 

Dokumenty ke stažení:

II. VÝZVA (od 20. 3. 2017)

 

Pro zpracování žádosti nás neváhejte kontaktovat.